Hírek
2022. Június 22. 22:10, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
KERÉKPÁRTOLVAJ KEZÉN KATTANT A BILINCS
A rendőrök őrizetbe vettek egy jánoshidai férfit, aki 11 kerékpárt tulajdonított el a jászságban.
Egy jászteleki lakos tett bejelentést a rendőrségre 2022. június 21-én, hogy a település egyik közintézménynél lezárt kerékpárját június 20-án délután eltulajdonították.
A bicikli sértett által elmondott egyedi azonosító jegyei alapján a jászsági rendőröknek rémlett egy előző napi igazoltatás, ami során egy jánoshidai férfit ellenőriztek az elmondásnak megfelelő kerékpárral. Azonban ekkor a rendőrségnek még nem volt tudomása a lopásról. A rendőrök előállították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 21 éves férfit. A nyomozók a jogsértőt gyanúsítottként kihallgatták, és megállapították, hogy a férfi terhére róható még további 10 kerékpár eltulajdonítása is. Az ellopott 11 bicikliből 10-et az elmúlt két hétben tulajdonított el Jászberényből és Jásztelekről. A hatóság a férfi őrizetbe vételéről határozott és előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására.
A Jászberényi Rendőrkapitányság 11 rendbeli lopás bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
Infokarcag
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 09:14, hétfő | Helyi
SZÍVEN LŐTTE A SZOMSZÉD KUTYÁJÁT
Beváltotta korábbi fenyegetését az a cibakházi lakos, aki június elsején egy légpuskával, közvetlen közelről lőtte meg a szomszédjából átszökött kistestű kutyát.
2026. Június 22. 09:13, hétfő | Helyi
KORÁBBAN KEZDŐDÖTT A TISZAVIRÁGZÁS
A megszokottnál korábban kezdődött a Tisza egyik leglátványosabb és legkülönlegesebb természeti jelensége, a tiszavirágzás, a kedvező időjárásnak köszönhetően.
2026. Június 22. 09:13, hétfő | Helyi
NEM ISMERTE BE A TETTÉT
Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt állt bíróság elé egy 36 éves, büntetett előéletű férfi Szolnokon.
2026. Június 22. 09:11, hétfő | Helyi
ELBALLAGTAK A „REFISEK”
Ünnepi istentisztelet keretében búcsúztak el iskolájuktól a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ Általános Iskola Tagintézményének végzős diákjai a Református Nagytemplomban.
