Hírek
2017. Szeptember 05. 19:43, kedd | Helyi
Közfoglalkoztatási Kiállítás
Megyénkben 2016-ban 13.722 fő volt, idén év végére várhatóan 12 ezer fő körüli lesz a közfoglalkoztatotti létszám.
A regisztrált álláskeresőkkel kapcsolatos friss adatok azt mutatják, hogy egyre többen találják meg helyüket a nyílt munkaerőpiacon, de jelentős még azoknak a száma, akik közfoglalkoztatás keretében tudnak bekapcsolódni a munka világába. Jelenleg országosan 180 ezer embernek nyújt megélhetést a közfoglalkoztatási rendszer, ugyanakkor a szám ötvenezerrel csökkent tavalyhoz képest.
Megyénkben 2016-ban 13.722 fő volt, idén év végére várhatóan 12 ezer fő körüli lesz a közfoglalkoztatotti létszám.
Jó volt látni a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási Főosztálya szervezésében megrendezett III. Közfoglalkoztatási Kiállításon a sokféle értékteremtő munka gyümölcsét!
írta Kovács Sándor facebook oldalán
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 09:07, szerda | Helyi
Csütörtöktől harmadfokú hőségriasztás
Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére július 30-tól.
2026. Július 28. 15:37, kedd | Helyi
Több mint húsz beavatkozás történt a szél miatt
A hétfői erős szél Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében is károkat okozott.
2026. Július 28. 10:14, kedd | Helyi
Továbbra is égnek a bálák Tiszasülynél
A tűzoltók szombat óta felügyelik a tüzet.
2026. Július 28. 10:12, kedd | Helyi
Hűtőszekrény égett egy karcagi lakásban
Kigyulladt egy hűtőszekrény hétfő este Karcagon, egy Varró utcai sorházi lakás előszobájában.
