Hírek
2021. Május 11. 17:27, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
MEGÁLLÁS NÉLKÜL TÁVOZOTT A BALESETET OKOZÓ FÉRFI

A karcagi rendőrök elfogták a cserbenhagyót.
Karcag belterületén történt anyagi káros közlekedési baleset 2021. május 10-én 15 óra körül. Haladása során egy személygépkocsi vezetője nem tartott megfelelő követési távolságot az előtte, vele azonos irányba haladó és kanyarodási szándéka miatt lassító személygépkocsi mögött és nekiütközött. A balesetet okozó gépjármű vezetője megállás nélkül továbbhajtott, nem győződött meg arról, hogy a másik járműben valaki megsérült-e. A baleset során személyi sérülés nem történt.
A rendőrök az adatgyűjtés eredményeként rövid időn belül azonosították a keresett járművet és annak sofőrjét. A vezetői engedéllyel nem rendelkező fiatalkorú helyi lakost előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra, ahol cserbenhagyás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 05. 06:00, szombat | Helyi
TÜZES NAP A TŰZOLTÓTÖRTÉNETI KIÁLLÍTÓTEREMBEN
Fennállásának századik évfordulóját tavaly ünnepelte a karcagi tűzoltóság. Erről emlékeztek meg a Tűzoltótörténeti Kiállítóteremben, méghozzá nem is akárhogy.
2025. Július 05. 06:00, szombat | Helyi
EMLÉKPARKOT AVATTAK
Emlékezni és emlékeztetni. Emlékparkot avattak az öt éve elhunyt Farkas Zoltánné tiszteletére Karcagon.
2025. Július 04. 06:00, péntek | Helyi
KATOLIKUS ISKOLÁK MÉRTÉK ÖSSZE FOCITUDÁSUKAT KARCAGON
A közösségépítés jegyében szervezett az Egri Főegyházmegye egy kispályás labdarúgótornát, melynek döntőjét Karcagon rendezték meg. A sporteseményen kameránkkal mi is ott voltunk.
2025. Július 04. 06:00, péntek | Helyi
JÓ ÜTEMBEN HALAD A VÁROSI SPORTCSARNOK ENERGETIKAI KORSZERŰSÍTÉSE
Nem ráncfelvarrás, annál jóval több. Az előre eltervezett ütemben halad a városi sportcsarnok felújítása.