Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2024. Október 18. 14:00, péntek | Helyi
Forrás: karcag tv

MEGLOPTA ALKALMI MUNKAADÓJÁT

MEGLOPTA ALKALMI MUNKAADÓJÁT

Közel egymillió forintot vitt el egy túrkevei lakos egy helyi idős férfitől, miután munkát kapott tőle. A rendőrök őrizetbe vették.

Egy túrkevei férfi azzal kopogtatott be egy helyi lakoshoz, hogy szívesen vállalna ház körüli munkát.

Az idős úr élve az ajánlattal beengedte a jelentkezőt az ingatlanába.

A dolgos kezek azonban nemcsak a felajánlott munkát végezték el, hanem kihasználva a házigazda figyelmetlenségét, meglovasították a munkaadó összespórolt majd egymillió forintját.

A rendőrök személyismeretüknek köszönhetően a bejelentés után rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt, és előállítottak egy 29 éves túrkevei lakost a Mezőtúri Rendőrkapitányságra.

Gyanúsítotti kihallgatása során a férfi elismerte, hogy ő vitte el az idős sértett több százezer forintját.

A nyomozók őrizetbe vették és kezdeményezik letartóztatását.

A Mezőtúri Rendőrkapitányság kifosztás bűntett miatt folytat eljárást.

Címkék: lopás, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

TARTALMAS ÉVET HAGYOTT MAGA MÖGÖTT A SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÓVODA

A Szent Erzsébet Óvoda vezetőjénél, Kovácsné Fodor Mónikánál járt stábunk. A riport során beszélgettünk az elmúlt évről, a kitűzött célokról és az óvodai életről.

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

JÉGBE FAGYOTT A HAL TISZADERZSEN

Különös jelenségre bukkantak a Tisza-tavon. A tiszaderzsi Kárász Kikötőben egy vörösszárnyú keszeget találtak, amely teljes egészében belefagyott a jégbe.

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

FOCIMEZEKET LOPOTT

Betört a kenderesi futballpálya épületébe, majd számítástechnikai eszközöket, illetve mezeket vitt el 400 ezer forint értékben. A gyanúsított elismerte a bűncselekményeket, de magyarázatot nem adott tetteire.

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

ÉLETET MENTETT A BALESET-HELYSZÍNELŐ

Mezőtúron egy rendőr egy utcán fekvő férfira lett figyelmes. Az idős embernek ekkor már nem volt pulzusa. A baleset-helyszínelő azonnal cselekedett.