Hírek
2023. Szeptember 14. 21:10, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
MINDENRE FELKÉSZÜLTEK
Arra viszont nem, hogy az egyik hajnalon a rendőrök kopogtatnak be a vevők helyett. A gyanú szerint két karcagi férfi kábítószer eladásából élt.
Az illegális szert és a felhalmozott bűnös vagyont gáz-riasztó fegyverekkel, ajtóriasztóval és kamerával védték.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a rendőrök őrizetbe vettek egy jászkiséri dílert, most a karcagiakon volt a sor. A Karcagi Rendőrkapitányságon folyamatban lévő eljárásban gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy két helyi férfi – egymástól függetlenül – a városban kábítószer-kereskedelemmel foglalkozik, és füst, valamint kristály nevű szerrel látják el a fogyasztókat.
A rendőrök a 24 és 27 éves férfit 2023. szeptember 13-án elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra. A nyomozók mindkettőjüket kábítószer-kereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették őket, és kezdeményezték letartóztatásukat. A lakásukon tartott kutatás során több gáz-riasztó fegyvert, légfegyvert, mérlegeket és droggyanús anyagot találtak a rendőrök. Vagyonvisszaszerzés keretében pénzt, több mobiltelefont, tabletet, laptopot, órát, arany ékszert és egy gépjárművet foglaltak le.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 06:00, kedd | Helyi
ÁLRENDŐR CSALT KI PÉNZT A NYUGDÍJASTÓL
Álrendőr csapott be egy kunmadarasi nyugdíjast.
2026. Április 21. 06:00, kedd | Helyi
VILLANYFÉNYES PREMIER
Jelentős mérföldkőhöz érkezett a Liget úti Sportcentrum fejlesztése.
2026. Április 21. 06:00, kedd | Helyi
14 ÉVES FIÚT RABOLT KI A FÉRFI
A Jászberényi Járási Ügyészség rablás bűntette miatt indítványozta egy 21 éves jászladányi férfi letartóztatását, aki 2026. március végén egy 14 éves fiútól bántalmazást követően vette el a pénzét.
2026. Április 20. 09:38, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata









