Hírek
2024. Május 06. 14:17, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
RABLÁS TISZABURÁN

Nem érdemes értékeket követelve mást veréssel fenyegetni. A törvény szigorúan bünteti a rablás elkövetőit.
Két helyi fiatal hazafelé gyalogolt május 4-én este, Tiszaburán. Megszólította őket egy másik fiatal, aki barátkozó szándékot mutatva öngyújtót kért. Miután ezt megkapta, szintén barátságos hangnemben kért 50 forintot is, amit szintén megkapott. Ekkor azonban változott a hangnem és mindkét fiút arra szólította fel, hogy az összes pénzüket adják át. Mivel ennek először nem tettek eleget, fenyegetőleg lépett fel, és azt mondta, hogy nagyon meg fogja őket verni. A fiatalok megijedtek, és a fenyegetés hatására átadták a náluk lévő 400 és 1500 forintot, majd ahogy lehetőségük akadt, bejelentést tettek a rendőrségen.
A karcagi rendőrök adatgyűjtést követően, rövid időn belül elfogták a 19 éves helyi tettest, akit előállították a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók kétrendbeli rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, őrizetbe vették és letartóztatását kezdeményezik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 06:00, csütörtök | Helyi
MEGISMERNI ÉS MEGISMERTETNI A MÚLTAT
Megismerni és megismertetni a múltat. A Heves- Nagykunsági Református Egyházmegye múltját tárja fel Éliás János történész, aki doktori disszertációját is ennek szenteli.
2025. Július 03. 06:00, csütörtök | Helyi
JÓ ÜTEMBEN HALAD A GÖRDESZKAPÁLYA ÉPÍTÉSE
Jó ütemben halad a Nagyvénkerti gördeszkapálya építése. Rövid időn belül a fiatalok új közösségi térrel lesznek gazdagabbak a Nagyvénkerti városrészben.
2025. Július 03. 06:00, csütörtök | Helyi
KITÉPTE A KEZÉBŐL A MOBILT
Nem sokáig örülhetett a könnyen szerzett mobiltelefonnak egy karcagi fiatal. A rendőrök elfogták, és őrizetbe vették.
2025. Július 02. 06:00, szerda | Helyi
SZABADVÍZI FÜRDŐZÉS VESZÉLYEI
A szabad vizeken való fürdőzés rengeteg balesetveszélyes helyzetet idézhet elő és akár halálesettel is végződhet.