Hírek
2023. Szeptember 18. 13:46, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
RABLÓK ŐRIZETBEN
A jászsági rendőrök négy férfit vettek őrizetbe, akik kiraboltak egy idős jászberényi férfit. Falécekkel ütlegelték, végül 80 000 forintot zsákmányolva menekültek el a helyszínről.
A Jászberényi Rendőrkapitányság büntetőeljárást folytat négy férfi ellen, akik a megalapozott gyanú szerint 2023. szeptember 14-én este megjelentek egy Jászberény külterületén található tanyánál.
Az ingatlanban a 70 éves férfi szemébe világítottak elemlámpával, és pénzt követeltek tőle. Ennek nyomatékot adva lécekkel ütlegelni kezdték, majd kutattak a házban, végül 80 000 forintot találtak, és elhagyták a helyszínt. Az elsődleges orvosi vélemény szerint a sértett a bántalmazás következtében 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
A rendőrök elfogták a bűncselekménnyel gyanúsítható 24, 27, 32 és 35 éves férfit, majd rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki őket. A nyomozó hatóság az őrizetbe vételükről határozott, és kezdeményezte letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 06:00, vasárnap | Helyi
VERSENYLÁZ A „KOVÁTS”-BAN
Robotépítésben és a hagyományok ápolásában is jeleskednek a karcagi Kováts Mihály Általános Iskola diákjai.
2026. Március 22. 06:00, vasárnap | Helyi
KUTYA HIDEGBEN TARTOTTA A KUTYÁIT
A Tiszafüredi Járási Ügyészség állatkínzás vétsége miatt állított bíróság elé egy nőt.
2026. Március 21. 06:00, szombat | Helyi
V. KÁRPÁT-MEDENCEI GAZDAASSZONY TALÁLKOZÓ
Több mint ezer esztendős hagyományt visznek tovább a Kárpát-medence gazdasszonyai.
2026. Március 21. 06:00, szombat | Helyi
SZÁMOS PROGRAM VÁR A MARISTÁS TANULÓKRA
A tavaszi félévben is a közösségi programok kerülnek majd fókuszba a Szent Pál Marista Általános Iskolában.
