Hírek
2024. Január 23. 09:59, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
RAPID NYOMOZÁS
A gyanúsított beismerő vallomást tett, és a lopott akkumulátorok is meglettek.
Egy jászfényszarui lakos tett bejelentést a rendőrségre, mert január 21-én 16 óra és január 22-én 11 óra között ismeretlen tettes bement az udvarára, és az ott parkoló tehergépkocsiból két akkumulátort vágott le, továbbá a melléképületből egy másikat is magával vitt.
Bejelentést követően a nyomozók adatot gyűjtöttek, majd a gyanú egy 23 éves helyi lakosra terelődött. A férfit előállították a Jászberényi Rendőrkapitányságra, és lopás bűntett miatt hallgatták ki. A gyanúsított beismerő vallomást tett. A rendőrök kutatását siker koronázta, ugyanis mindhárom akkumulátor meglett, azokat visszaadják a tulajdonosnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 08:45, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata
2025. December 06. 06:10, szombat | Helyi
TILOS JELZÉS ELLENÉRE HAJTOTT A VASÚTI ÁTJÁRÓBA
2025. December 06. 06:00, szombat | Helyi
KARCAGI FEJLESZTÉSEK
Továbbra is sok felújítás zajlik a városban. Ezek állásáról a helyszínen tájékozódott Szepesi Tibor polgármester F. Kovács Sándor országgyűlési képviselővel.

