Városlista
2026. április 15, szerda - Tas, Anasztázia

Hírek

2023. Augusztus 27. 05:02, vasárnap | Helyi

TANÚKAT HALLGATTAK KI

TANÚKAT HALLGATTAK KI

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség 2022. augusztus 5-én különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt emelt vádat egy 23 éves büntetlen előéletű férfival szemben.

A vádlott 2021. december 30-án jászladányi otthonukban egy 7 centiméter pengehosszúságú késsel csaknem 130 késszúrással megölte feleségét, azután, hogy a nő elmondta, hogy megcsalta. Az ügyben igazságügyi szakértők meghallgatására és iratismertetésre került sor a Szolnoki Törvényszéken.

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, emberölés miatt indított nyomozást a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendelkezésre álló adatok szerint, egy 22 éves jászladányi férfi 2021. december 30-án a délelőtti órákban – előzetes szóváltást követően – több késszúrással megölte feleségét, majd az elkövetés eszközét megpróbálta elrejteni. Az egyenruhások elfogták és a megyei rendőr-főkapitányságra előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit, aki kihallgatásakor beismerő vallomást tett.
Az ügyben most igazságügyi szakértők meghallgatására és iratismertetésre került sor a Szolnoki Törvényszéken.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi

ISMÉT MEGRENDEZTÉK A SZAK-MA BÁLT

Rangos vendégek jelenlétében rendezték meg a 18. Szak-Ma bált Karcagon.

2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi

ÁLRENDŐRT FOGTAK

Egy magát rendőrnek kiadó férfi Zagyvarékason „igazoltatta” a sértettet és ellopta a tárcájában lévő pénzét.

2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi

ÁTCÍMKÉZTE A JÁTÉKOT-LEBUKOTT

A balmazújvárosi férfi egy közel 30 ezer forint értékű játékra egy 2 ezer forintos játékbaba vonalkódját ragasztotta, majd azt hitte megússza az elszámoltatást.

2026. Április 14. 15:43, kedd | Helyi

Idős áldozatát rabolta ki

Az ügyészség idős koránál fogva a bűncselekmény elhárítására korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a jászárokszállási nővel szemben, aki egy 90 éves hölgyet rabolt ki.