Hírek
2019. November 06. 19:09, szerda | Helyi
TELTHÁZ VOLT A SZÁLLODÁKBAN
Tele voltak térségünk szállodái a mostani hosszú hétvégén, mindenki a medencékben fürdött vagy napozott.
Az év végi ünnepre már telt ház van a legtöbb helyen. Pedig folyamatosan érdeklődnek a vendégek, foglalnák le a szobákat, de már nincs, vagy ha mégis, nagyon drága.
Ennek a Karcagiak körében is népszerű hajdúszoboszlói szállodának vezetője szerint programok és szolgáltatások alapján választanak szállodát a vendégek.
Sokan választják most mrá minden évben pihenésük helyszínéül a ezt a szállodákat. Mostani hétvégis teltházas, az év végére már jelenleg is közel 90 százalékos kihasználtságot vetítenek előre a hotelek. A Karcag TV információja szerint ezen a héten a vendégéjszakák nagy részét a pihenni vágyó családok töltik a hotelekben, míg az idősebbek jellemzően nem ezt a hetet szánták a kikapcsolódásra.
A mindenszentek napján programokkal várták a hozzájuk látogatókat.
Rengeteg az ünnepi hétvégéhez köthető tevékenységet szerveztek, például tökfaragásra adtak lehetőséget az érdeklődőknek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 06:00, vasárnap | Helyi
TERMÉSKÖVEKKEL TÖRTE BE A VONAT ABLAKÁT
Bosszúból dobta meg kővel a vonatot egy bliccelő férfi Szolnokon. A 25 éves budapesti utas jegy nélkül próbált hazajutni, de a kalauz lefülelte és leszállította a szerelvényről.
2026. Április 26. 06:00, vasárnap | Helyi
KOMPETENCIAMÉRÉS A „KOVÁTS-BAN”
Digitális tollat ragadtak a karcagi diákok. Az országos kompetenciamérésen, a Kováts Mihály Általános Iskolában jártunk.
2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi
LETARTÓZTATVA A JÁSZAPÁTI DÍLER
Letartóztatva a jászapáti kábítószer-kereskedő. A férfi a terhelő vallomások ellenére tagadja, hogy dílerkedésre adta a fejét.
2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi
GYÖRFFY BÁL
Déryné Művelődési Központban rendezték meg a hagyományos Györffy bált.
