Hírek
2022. November 29. 19:51, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
TETTENÉRÉS JÁSZAPÁTIBAN
A jászsági nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a helyi lakost, aki állítása szerint csupán egy széldeszkát akart elhozni a helyszínről.
Bejelentés érkezett a Jászapáti Rendőrőrsre 2022. november 28-án a délelőtti órákban, miszerint az egyik helyi, jelenleg lakatlan ingatlanba egy idegen személyt láttak bemenni.
A rendőrök azonnal a helyszínre siettek, ahol az udvaron tetten értek egy tébláboló helyi lakost. Bár a perceken belül kiérkező rendőröknek köszönhetően a bűncselekmény kísérleti szakban rekedt, azonban a ház ajtaján rongálási kár keletkezett.
A 24 éves férfit előállították a rendőrőrsre, ahol a nyomozók lopás vétség kísérlet elkövetése miatt gyanúsítottként kihallgatták. A terhelt tagadta a bűncselekmény elkövetését, állítása szerint csak egy leesett széldeszkát akart a helyszínről elhozni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 06:00, szombat | Helyi
ELBALLAGTAK A „VARRÓS” VÉGZŐS DIÁKOK
Virágdíszbe öltözött folyosók, ünnepi viselet és az elmaradhatatlan tarisznyák. Elköszöntek iskolájuktól a „Varró” végzős diákjai.
2026. Május 02. 06:00, szombat | Helyi
SPORT ÉS TUDOMÁNY AZ ISKOLAPADBAN
Nemcsak a falak között zajlik az élet, hanem az országos döntők élvonalában is.
2026. Május 02. 06:00, szombat | Helyi
ELBALLAGTAK A GIMISEK IS
A Református Nagytemplomban megtartották a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ ballagó végzősei számára az ünnepélyes istentiszteletet.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
