Hírek
2023. Január 28. 05:02, szombat | Helyi
ÚJABB LAKÓHÁZTŰZ KUNMADARASON

Kigyulladt egy ház Kunmadarason, a Frangepán Miklós utcában. A tűzoltók a házban egy holttestet is találtak. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
Kigyulladt egy ház Kunmadarason, a Frangepán Miklós utcában.
A helyszínre hét tűzoltó két járművel vonult.
A karcagi és tiszafüredi hivatásos tűzoltók két vízsugárral kezdték el az oltást.
A tűz egy 80 négyzetméteres épületben keletkezett, ahonnan 3 darab propánbutángáz-palackot vittek ki a tűzoltók.
A ház 20 négyzetméteres nappalija teljes terjedelmében égett, a födém is beszakadt, melynek oltásához a tűzoltók megbontották a tetőt. Oltás közben a házban egy holttestet találtak.
A lángokat sikerült megfékezni.
A helyszínen egy kutya is volt, akinek nem esett baja, az állatvédők biztonságba helyezték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 06:00, csütörtök | Helyi
VÁROSISMERETI SÉTA
Újabb célállomáson jártak a Városismereti séta résztvevői, ezúttal a Kunhímző szobát látogatták meg.
2025. Szeptember 18. 06:00, csütörtök | Helyi
MAJDNEM HALÁLRA VERTE BARÁTNŐJÉT
A felismerhetetlenségig összeverte barátnőjét a karcagi férfi, amiért nem árulta el, hová tűntek az ékszerei.
2025. Szeptember 18. 06:00, csütörtök | Helyi
TANÉVNYITÓ A MŰVÉSZETI ISKOLÁBAN
Megtartotta tanévnyitó ünnepségét a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola.
2025. Szeptember 18. 06:00, csütörtök | Helyi
AUTÓJUKAT HÁTRAHAGYVA MENEKÜLTEK A MEGRÖGZÖTT BŰNÖZŐK
A többszörösen büntetett előéletű férfiak Szolnokról, Abonyból és Tószegről vittek mindent, ami mozdítható, nem válogattak. Most letartóztatásba kerültek.