Városlista
2026. április 10, péntek - Zsolt

Hírek

2024. Október 16. 16:00, szerda | Helyi
Forrás: karcag tv

ÜTÖTTE, VITTE

ÜTÖTTE, VITTE

Négy órán belül őrizetbe vették a rendőrök a csépai kifosztás elkövetőjét.

Arról érkezett bejelentés a kunszentmártoni rendőrökhöz, hogy egy nőt megvert az ismerőse, majd elvitte a mobiltelefonját.

A sértett elmondta az egyenruhásoknak, hogy Csépa egyik utcáján gyalogolt, amikor odament hozzá férfi ismerőse és korábbi nézeteltérésük miatt megütötte.

Miután elesett, még többször bele is rúgott. Ezután a mobiltelefonján hívni akarta a rendőröket, de akkor az kiesett övtáskájából, majd bántalmazója ellopta.

A kunszentmártoni rendőrök a férfi keresésére indultak, és a bejelentést követő 4 órán belül lakásán fogták el a 31 éves férfit.

Megtalálták nála a nő telefonját.

Előállították a rendőrkapitányságra, ahol kifosztás bűntett gyanúja miatt kihallgatták, őrizetbe vették és letartóztatását kezdeményezik.

A nyomozó hatóság vizsgálja, hogy más bűncselekményekhez is köze lehet-e.

Címkék: csépa, lopás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 19:28, csütörtök | Helyi

14 éves fiút rabolt ki a férfi

A Jászberényi Járási Ügyészség rablás bűntette miatt indítványozta egy 21 éves jászladányi férfi letartóztatását, aki 2026. március végén egy 14 éves fiútól bántalmazást követően vette el a pénzét.

2026. Április 09. 12:39, csütörtök | Helyi

Hét településen egyszerre csaptak le a kristállyal kereskedőkre

Két kábítószer-terjesztő bűnbandát is felszámoltak a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) munkatársai. A rendőrök 16 embert állítottak elő.

2026. Április 09. 06:00, csütörtök | Helyi

MESEELŐADÁSSAL ZÁRULTAK AZ ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁSOK

A bizonytalanságot a várakozás öröme váltja fel a karcagi nagycsoportos óvodásoknál. Lezárult ugyanis a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ tízalkalmas iskolaelőkészítő sorozata.

2026. Április 09. 06:00, csütörtök | Helyi

MEGTARTOTTA TISZTÚJÍTÓ ÜLÉSÉT A DIÁKÖNKORMÁNYZAT

A fiataloké volt a főszerep Karcagon. Megrendezte ugyanis Karcag Városi Diákönkormányzata az éves diákfórumát, ahol az elmúlt esztendő eredményeit összegezték a vezetőség tagjai.