Városlista
2026. február 6, péntek - Dóra

Hírek

2021. Május 03. 16:06, hétfő | Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem

Viharkár és közlekedési baleset adott több munkát

Viharkár és közlekedési baleset adott több munkát

Három kisebb tűzeset és egy közlekedési baleset történt az elmúlt három nap során.

Az elmúlt három napban kisebb kiterjedésű tüzekhez kaptak több riasztást a megyei tűzoltók, ám ezek nem igényeltek jelentősebb beavatkozást. Vasárnap egy közlekedési balesethez, illetve az erős szél miatt másik három helyszínre kellett vonulni.

Lesodródott az útról, majd fának ütközött egy rakomány nélküli nyerges vontató vasárnap délután Túrkevén, a Kisújszállási utcában. A települési önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműszerelvényt, majd a mezőtúri hivatásos egységgel közösen, motoros láncfűrésszel eltávolították a kamion alá szorult fákat. A járművet egy erőgép vontatta ki az árokból. A kamion sofőrjéhez mentők érkeztek.

A vasárnapi erős szél kisebb károkat okozott megyénkben, háromszor volt szükség emiatt a tűzoltókra. Tiszaföldváron és egy Öcsöd melletti tanyánál egy faág szakadt villanyvezetékre, Tószegen pedig egy kettéhasadt cseresznyefa dőlt járdára. Tiszaföldváron egy időre az áramszolgáltatás is szünetelt.

Címkék: baleset, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi

SZÍNES PROGRAMOK VÁRNAK A SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÓVODA APRÓSÁGAIRA

Az elmúlt időszakban a karcagi óvodások gyerekek játékos formában fedezhették fel a tél örömeit, miközben kreatív foglalkozások és szabadtéri programok színesítették a napjaikat.

2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi

KIRABOLTÁK A KARCAGI NŐT

Megkötözték, bántalmazták, majd harmincmillió forintnyi értéket raboltak el egy nőtől Karcagon.

2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi

RANGOS ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLT LÉVAI KÁLMÁN

Lévai Kálmán és csapata, köztük felesége is, folyamatosan dolgoznak azon, hogy egyre több fiatallal szerettessék meg a tájfutást.

2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi

ITTASAN VEZETVE MENEKÜLT A RENDŐRÖK ELŐL

Ittasan vezetve menekült a rendőrök elől egy péceli férfi Jászalsószentgyörgy lakott területén kívül.