Hírek
2022. Augusztus 10. 05:02, szerda | Helyi
VILLANYÓRA - DIKTÁLÁS
Az augusztus 1-jei árváltozáshoz kapcsolódóan minden érintett ügyfelének lehetőséget biztosít az MVM a mérőállás bediktálására, ezért ennek határidejét augusztus 15-ig meghosszabbítja.
Az augusztus 1-jei árváltozáshoz kapcsolódóan minden érintett ügyfelének lehetőséget biztosít az MVM a mérőállás bediktálására, ezért ennek határidejét augusztus 15-ig meghosszabbítja.
A villamosművek online formában is fogadja a bejelentéseket.
A társaság ugyanakkor közleményében arra is felhívja a figyelmet, hogy a rendkívüli bediktálás nem kötelező. A kormány által meghatározott havi 210 kiloWattóra alatt fogyasztóknak, vagyis a kedvezményes kereten belül fogyasztó ügyfeleknek nem is érdemes mérőállást rögzíteni a rendkívüli időszakban.
Vezetékes telefonról a 06- 80- 82 81 80-as számon lehet bediktálni az óraállást, mobiltelefonról pedig a 06 62 565 780- as számot kell hívni.
Bár többen jelezték, hogy a túlterhelés miatt gyakran akadozik az online és a telefonos ügyintézés is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 06:00, szombat | Helyi
„ZÖLD ÖVEZET” PROGRAM A T/17. OVIBAN
A környezettudatosság jegyében telt városunk egyik óvodájában, ahol a Föld napja alkalmából szerveztek közösségi rendezvényt.
2026. Május 09. 06:00, szombat | Helyi
ÜNNEPÉLYES KÖNYVBEMUTATÓ
Különleges lokálpatrióta ünnepségnek adott otthont a Karcagi Nagykun Református Gimnázium tornaterme, ahol minden gondolat kiindulópontja Karcag volt.
2026. Május 08. 06:26, péntek | Helyi
MEGEMLÉKEZÉS A JÁSZKUN REDEMPTIO ÉVFORDULÓJÁRA
Karcag városa méltó módon emlékezett meg a Jászok és Kunok szabadságának visszanyeréséről. A Jászkun Redemptio 281. évfordulóján ünnepi műsorral és fáklyás felvonulással tisztelegtek őseink áldozatvállalása előtt.
2026. Május 08. 06:23, péntek | Helyi
SZÁMOS SPORTÁG VÁR A SPORTCENTRUMBA KILÁTOGATÓKRA
A Ligeti Úti Sportcentrum nemrég csatlakozott a Sportlétesítmények Magyarországi Szövetségéhez. Ez nagyban annak is köszönhető, hogy itt egy helyen, a sportolás számos formáját kipróbálhatják az emberek.
