Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2022. Február 17. 06:35, csütörtök | Helyi

KARCAG VÁROS KULTÚRÁJÁÉRT DÍJ

KARCAG VÁROS KULTÚRÁJÁÉRT DÍJ

A Karcag Városi Önkormányzat Képviselő-testülete, a Karcag Város Kultúrájáért Díjat adományozta:
Poórné Tassi Ildikó, a Karcagi Nagykun Református Gimnázium és pedagógusa részére.

A Karcag Városi Önkormányzat Képviselő-testülete, a Karcag Város Kultúrájáért Díjat a város érdekében végzett kiemelkedő nevelő-oktató munka elismeréseként adományozta:
- Poórné Tassi Ildikó, a Karcagi Nagykun Református Gimnázium és pedagógusa részére.

2006-tól a Gábor Áron Gimnázium, 2009. augusztustól a Karcagi Nagykun Református Gimnázium tanára. 1989-ben a Debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetemen szerzett matematika-fizika szakos középiskolai tanári diplomát.
Munkáját kiváló szakmai felkészültség jellemzi.
Tevékenységének köszönhetően az iskolában megerősödött a matematika-fizika tantárgyak oktatása. Tanítványai érettségi eredményei rendre messze felülmúlják az országos átlagot.

A tehetséggondozás területén is kiemelkedő eredményekkel rendelkezik.
Diákjai a református, megyei és országos és nemzetközi versenyeken, diákkonferenciákon kiválóan szerepelnek. Kiemelkedő felkészítő tanári tevékenységét a Budapesti Műszaki Egyetem dicséretben ismerte el.

Munkája sokszínűségét mutatja, hogy munkaközösség-vezetőként az iskolai élet szervezésében is aktívan részt vesz. Határozottságával, következetességével, segítőkészségével kivívta diákjai, a szülők és kollégái elismerését is.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 12. 09:11, csütörtök | Helyi

Tájékoztatás

Útfelújítási munkák kezdődtek városunkban.

2026. Február 12. 08:27, csütörtök | Helyi

Úgy gondolta, megtorolja, hogy feltartották

A Szolnoki Járási Ügyészség közúti veszélyeztetés bűntette miatt emelt vádat egy jászsági férfival szemben.

2026. Február 12. 08:26, csütörtök | Helyi

Laza volt a ponyva, vitte a sorompót

A Szolnoki Járási Ügyészség közlekedés biztonsága ellen gondatlanságból elkövetett vétség miatt emelt vádat egy kamionsofőrrel szemben.

2026. Február 12. 08:25, csütörtök | Helyi

Fegyházat ért a tízezer forintos lopás

A Tiszafüredi Járási Ügyészség bíróság elé állította azt a 30 éves férfit, aki 2026. év elején betört egy élelmiszerboltba.